Primili samo 3 gola

Southampton gazi: Lovren na čelu granitne obrane 'svetaca'

Nogometaši Southamptona pobijedili su i u ogledu 9. kola Premierlige. Na domaćem su travnjaku popularni "sveci" pobijedili Fulham 2-0...

Cijela je priča zgotovljena u prvih 45 minuta, a goste iz Londona su pokopali Rickie Lambert i Jay Rodriguez.

U 20. minuti je potonji asistirao, a Lambert zabio, dok su se u 43. minuti uloge promijenile, pa je Lambert namjestio Rodriguezu pogodak.

Southampton 2-0 Fulham All Goals by all-goals

I dalje fascinira obrana Southamptona kojom "šefuje" hrvatski nogometaš Dejan Lovren. Odigrao je Lovren i ove subote svih 90 minuta, a njegova momčad je i ovom prilikom sačuvala svoju mrežu netaknutom. U devet utakmica Southampton je primio samo tri pogotka i ima uvjerljivo najbolju obranu lige. (TS)