Junak Caceres

'Stara dama' i dalje nepobjediva: Slavila i na San Siru protiv Milana!

Nogometaši Juventusa savladali su Milan na San Siru 2-1 u prvoj polufinalnoj utakmici Talijanskog kupa i tako napravili veliki korak ka finalu...

Sva tri gola postignuta su u drugom poluvremenu, a oba gola za torinske "zebre" postigao je urugvajski branič Martin Caceres.

Prvo je mrežu Milana načeo u 53. minuti pospremivši loptu iz odbijanca. Na 1-1 samo devet minuta kasnije vratio je "rossonere" Stephen El Shaarwy iz akcije u kojoj mu je prethodno glavom loptu servirao Massimo Ambrosini, da bi konačnih 2-1 za goste Caceres postavio u 83. minuti.

Ujedno je drugi Caceresov gol i najljepši trenutak susreta. Zabio ga je odmjerenim udarcem malo izvan ruba kaznenog prostora u same rašlje gola Marca Amelije.

Ovom pobjedom Juve je nastavio niz neporaženosti u Seriji A i Talijanskom kupu ove sezone, dok je Milan protiv velikog rivala pretrpio i drugi poraz budući su u listopadu prošle godine poraženi u prvenstvu u Torinu s 2-0.

Uzvratni dvoboj u Torinu na rasporedu je 21. ožujka.

Drugi polufinalni par čine Siena i Napoli.