Odlična najava za Srbiju

Sjajni Olić strijelac i četvrtu utakmicu zaredom!

Hrvatski reprezentativac Ivica Olić postigao je pogodak za momčad Wolfsburga, koja je kao domaćin odigrala 1-1 protiv Fortune iz Düsseldorfa u prvoj utakmici 26. kola Bundeslige…

Ivica Olić odigrao je svih 90 minuta za momčad Wolfsburga, koja je bila oslabljena izostankom drugog hrvatskog reprezentativca, ozlijeđenog Ivana Perišića, koji će zbog djelomične rupture unutarnjeg ligamenta lijevog koljena pauzirati oko mjesec dana.

Olić je izjednačujući pogodak za konačnih 1-1 postigao u 51. minuti. Orozco mu je gurnuo loptu u prostor, a brzonogi hrvatski napadač je pobjegao svom čuvaru, te je zabio kroz noge gostujućem vrataru Gieferu.

Fortuna je povela u 37. minuti. Nakon odličnog centaršuta Krusea s lijeve strane, Bolly je s desnom nogom udarcem s pet metara poentirao.

szólj hozzá: Wolfsburg 1-1 Dusseldorf MATCH HIGHLIGHTS

Obje momčadi imale su svoje neiskorištene šanse. Može se reći da je rezultat realan, iako su domaćini ipak bili nešto bliže pobjedi.

Gledano iz kuta hrvatske reprezentacije, Ivica Olić ušao je u pravo vrijeme u golgetersku formu, baš uoči ogleda sa Srbijom i Walesom u kvalifikacijama za SP. U zadnje tri runde u Bundesligi upisao je četiri gola i jednu asistenciju.

Ukupno je Olić u 24 prvenstvena nastupa u dresu ''vukova'' upisao 6 golova i tri asistencije. (TS)