Ostali na četvrtom mjestu

Siena šokirala Lazio: Rimljani pet utakmica u nizu bez pobjede

Nogometaši Siene pobijedili su na svom stadionu Lazio s 3-0 u posljednjem susretu 25. kola talijanskog nogometnog prvenstva…

Lazio je imao veći posjed lopte i više pokušaja prema golu, ali je domaći sastav bio daleko učinkoviti i konkretniji.

Švicarski napadač Innocent Emeghara doveo je toskansku momčad u vodstvo već u 7. minuti. Poentirao je nakon centaršuta Mattea Rubina.

Njih dvojica su kombinirali i kod drugog pogotka domaćina kojeg je zabio Rosina na Rubinovu asistenciju. Emeghara je svojim drugim golom na utakmici u 61. minuti postavio konačnih 3-0.

Lazio je propustio preskočiti Milan na trećem mjestu ljestvice. Obje momčadi imaju po 44 boda.

Siena vs Lazio 3-0 MATCH HIGHLIGHTS by foogoals

Inače, momčadi iz Rima je ovo bila peta utakmica u nizu bez pobjede u prvenstvu, te je u tom periodu osvojila samo dva boda.

Siena, koja je startala u prvenstvo sa šest oduzetih bodova, osvojila je sedam od mogućih devet bodova u zadnja tri nastupa, ali je i dalje u zoni ispadanja, na 18. mjestu s 21 bodom. Od zone spasa je udaljena četiri boda… (TS)