Zabio i asistirao

Sevilla igra na njegov pogon: Evo što je Rakitić rekao nakon velike pobjede

Sevilla je nakon poraza u prvoj utakmici 1-0 kao domaćin u uzvratnoj četvrtfinalnoj utakmici pobijedila Porto s 4-0 i osigurala plasman među četiri najbolje momčadi u Europa ligi.

Rakitić je zabio prvi gol za svoju momčad iz kaznenog udarca u 5. minuti. Igru je napustio u 86. minuti uz ovacije cijelog stadiona.

''Ovo je lijepi trenutak za nas. Nemam nikakve posebne želje za suparnika u polufinalu. Benfica, Juventus, Valencia i mi smo među četiri najbolja, sve četiri momčadi sposobne su osvojiti ovo natjecanje. Mi imamo povjerenje u vlastite mogućnosti'', veli hrvatski reprezentativac.

Sevillu u nedjelju čeka gostovanje kod gradskog rivala Betisa u Primeri.

''Taj derbi je važna utakmica za nas, jer želimo nastaviti s dobrim predstavama u ligi'', rekao je Rakitić. (TS)