breaking news !: Milanović: "Ovo je priprema za državni udar. To im neće proći, nemojte se bojati!"
Pobjede Marseillea i St. Etiennea

Sertić asistent za pobjednički pogodak Bordeauxa

St. Etienne i Marseille, dvije momčadi koje love treće mjesto u francuskom Le Championnatu i izlaz prema kvalifikacijama Lige prvaka, bili su uspješni ove subote…

Marseille je kao domaćin u 26. kolu svladao Lorient 1-0. Dugo su vremena domaćini lomili Lorient koji je u vrlo slaboj formi u posljednje vrijeme. Ipak, Andre-Pierre Gignac je u 82. minuti pronašao put do mreže i pogotka koji je donio Marseilleu tri boda.

St. Etienne je s 2-0 slavio na gostovanju kod Bastije. U 33. minuti je Brazilac Brandao postigao prvi pogodak nakon čega su mreže mirovale sve do same završnice kada je u 90. minuti Harek presudio svojoj momčadi zabivši atugol.

U nadoknadi je odlučena utakmica Guingampa i Nice gdje je u 93. minuti Yatabare zabio za 1-0 domaćina, dok je Bordeaux s 2-1 na svom terenu pobijedio Evian. Potencijalni hrvatski reprezentativac Gregory Sertic je asistirao u 82. minuti Saivetu za odlučujući pogodak na ogledu za 2-1. (TS)