Malo golova

Šerif zabio u Londonu: Tottenham novim trijumfom ide dalje

Nogometaši Tottenhama ostvarili su i četvrtu uzastopnu pobjedu u Europa ligi.

U ogledu 4. kola K skupine, svladali su na svom White Hart Laneu Šerif s 2-1, čime su osigurali prolazak u daljnje natjecanje dvije runde prije kraja nadmetanja po skupinama...

Lamela u 60. minuti i Defoe u 67. iz kaznenog udarca bili su strijelci za ''spurse'', dok je poraz gostiju samo ublažio Isa golom u 72. minuti.

Daljnjem prolasku iz ove skupine sasvim se približio i Anži, koji je u gostima svladao norveški Tromsø pogotkom kojeg je Mkrtčjan postigao u četvrtoj minuti sudačke nadoknade. Anži na drugom mjestu ima pet bodova više od trećeg Šerifa.

U skupini J, Trabzonspor je u Varšavi slavio 2-0 kod Legije, koja je i dalje bez i jednog osvojenog boda, dok je Lazio u Rimu na krilima dvostrukog strijelca Sergija Floccarija pobijedio Apollon Limassol s 2-1. Trabzonspor s 10 bodova i Lazio s 8 blizu su prolaska u drugi krug, koji jednom od ta dva kluba još može ugroziti Apollon s 4 boda.

U skupini L je AZ Alkmaar kao domaćin svladao Šahter Karagandi 1-0, dok su Maccabi Haifa i PAOK odigrali 0-0. AZ Alkmaar i PAOK imaju po 8 bodova, a Maccabi Haifa i Šahter po 2. (TS)