Već je 'zakaparen'

Senzacija u Serie A: Tinejdžer s četiri gola nokautirao Milan!

Domenico Berardi, 19-godišnji napadač Sassuola, razbio je Milan utrpavši mu četiri pogotka tijekom nedjeljne utakmice.

U ogledu 19. kola Sassuolo je s 4,3 pobijedio Milan i tako potpuno produbio krizu ugledne momčadi sa San Sira koja nastavlja s blijedim igrama i još gorim rezultatima. No, malo je tko očekivao neuspjeh Milana i u Reggio Emiliji nakon odrađenih petnaest minuta utakmice. Naime, brzopotezno je Milan poveo 2:0 pogocima Robinha i Marija Balotellija.

Ali, još brže je Milan izgubio sve. Spomenuti  Domenico Berardi je smanjio u 16., pa izjednačio u 28. minuti, a stigao je do kraja poluvremena zabiti još jednom (41. minuta), te potpuno preokrenuti rezultat do odmora. Čim su momčadi izašle na travnjak nezaustavljivi Berardi je zabio još jedan pogodak, svoj tada jedanaesti u sezoni, čime je doveo svoju momčad u vodstvo 4:2. Inače, Berardija je ljetos potpisao Juventus, i ostavio na posudbi do kraja ove sezone u Sassuolu.

Do kraja utakmice je Milan pokušavao na sve načine doći barem do boda, ali je uspio tek preko Montoliva u završnici smanjiti na konačnih 4:3.

Spomenimo i da je za Milan debitirao Keisuke Honda ušavši u igru tijekom drugog poluvremena.

Serie A, 19. kolo:

Sassuolo - Milan 4:3 (Berardi 16, 28, 41, 47 / Robinho 9. Balotelli 13, Montolivo 86)

Atalanta - Catania 2:1 (Denis 67-11m, Moralez 86 / Leto 89)

Cagliari - Juventus 1:4 (Pinilla 21 / Llorente 31, 76, Marchisio 73, Lichtsteiner 80)

Verona - Napoli 0:3 (Mertens 27, Insigne 72, Džemaili 76)

Roma - Genoa 4:0 (Florenzi 25, Totti 30, Maicon 43, Benatia 52)

Torino - Fiorentina 0:0