breaking news !: Ustavni sud: "Milanović ne može biti ni mandatar ni predsjednik Vlade ni ako podnese ostavku"

Serie A: Kiksali Inter, Juve i Lazio, Milanu ne smeta

U 11. kolu Serie A do trijumfa je stigao Milan protiv Palermo i zahvaljujući kiksevima rivala preuzeo vrh ljestvice...

Nogometaši Milana mogu biti jako zadovoljni nakon utakmica odigranih ove srijede. Od velikih samo su Rossoneri upisali pobjedu i ona ih je odvela na vrh Serie A, s bodom više od Lazija.

Milan je protiv Palerma poveo golom Pata u 19. minuti, Bacinović je izravnao, ali u samoj završnici Zlatan Ibrahimović i Robinho golovima u 77. i 83. minuti dotukli su protivnika za sigurna tri boda Allegrijeve momčadi.

Inter nije bio tako uspješan. Iako je poveo golom Milita u 76. minuti, Lecce se nije predalo na domaćem terenu i Oliveira je tri minute kasnije otkinuo bodove Nerazzurima. Slično se dogodilo i na utakmici Brescije i Juvea: Quagiarella je zabio za goste, no Diamanti je brzo izjednačio za konačnih 1:1.

Rejin Lazio očekivano počinje padati. Izgubio je od novoligaša Cesene minimalno 1:0, a 'krvnik' rimske momčadi bio je Parolo. Roma je pak s 3:2 pobijedila Fiorentinu, u utakmici u kojoj su zabili Boriello, Simplicio i Perotta.