Je li pretjerao?

Ronaldo je bio nevidljiv, ali je ipak uspio pokazati mišićavi torzo

Portugalac Cristiano Ronaldo osvojio je svoj drugi naslov u Ligi prvaka, ovaj put u svojoj zemlji.

Jedan od najsretnijih sinoć bio je službeno najbolji svjetski nogometaš Cristiano Ronaldo. Nakon krune s Manchester Unitedom, sada je uzeo Ligu prvaka s Realom. U Lisabonu mu nije išlo, mučio se i ozljedom, ali je na kraju ipak uspio zabiti iz penala.

Fotke iz aviona: Kad se žene nogometaša dokopaju pehara Lige prvaka

Kakva noć u Madridu: Zvijezde Reala slavile s navijačima u šest ujutro!

Ovo je čovjek koji je 'popljuvao' Modrića pa ga ismijali na Twitteru

''Zaslužili smo ovu pobjedu jer smo bili bolja momčad. Oni uopće nisu imali nikakve prilike za pogodak. Naprosto smo bili bolji. Ovo je nogomet, ponekad do pobjede stignete u zadnjim minutama. To se dogodilo u ovoj utakmici. Atletico zaslužuje čestitke za odličnu sezonu'', rekao je Ronaldo.

Mnogi su komentirali njegovo slavlje pogotka kojeg je zabio iz penala na 4:1 u 120. minuti. Skidanje dresa i pokazivanje rada u teretani izazvalo je dosta negativnih komentara nakon pogotka koji nije ništa značio.

No, značio je njemu jer je to bio čak 17. ove sezone u Ligi prvaka…