Le Championnat:

Rennes s igračem manje do boda protiv Lillea

Nogometaši Lillea u posljednjoj su minuti ispustili pobjedu na gostovanju kod Rennesa u 25. kolu Le Championnata. Domaći su s igračem manje izborili bod (1-1)...

U velike je nevolje Rennes bacio Onyekachi Apam koji je unutar samo jedne minute uspio napraviti dva prekršaja za žute kartone. Domaći su tako u 38. minuti ostali s igračem manje, a Lille je samo dvije minute kasnije poveo. Eden Hazard je iz slobodnbog udarca pronašao Aureliena Chedjoua koji je glavom matirao domaćeg čuvara mreže Benoita Costila.

I kad se već činilo da će Lille iz Rennesa otići s punim plijenom Mevlut Erding je izjednačio na 1-1 na asistenciju Jeana Kane Biyika. Erdingu je to jubilarni 50. gol u francuskom prvenstvuu karijeri.

Aktualni je prvak, pak, propustio veliku priliku da se približi PSG-u na samo četiri, a vodećem Montpellieru na pet bodova. (TS)