Redknapp oduševljen, Modrić opet briljirao

Menadžer nogometaša Tottenhama Harry Redknapp ushićeno je komentirao novu pobjedu svoje momčadi u Premiershipu, kod kuće protiv Newcastlea u 20. kolu s 2-0…

''Rezultat je na kraju bio fantastičan. Zabili smo dva odlična gola s krilnih pozicija i jako smo sretni što smo pobijedili. Newcastle je bio vrlo žilav protivnik. Imali su zgusnutu sredinu terena, pa su u prvom poluvremenu naši napadi bili stalno ispresijecani. No, uspjeli smo im ipak zabiti dva puta s krila. Tako se zabijaju golovi!', komentirao je Redknapp.

Prvi gol zabio je s desne strane Aaron Lennon u 57. minuti, a drugi s lijeve Gareth Bale u 81. minuti, nakon što ga je fino proigrao Luka Modrić, jedini od četvorice Hrvata iz redova Spursa koji je zaigrao u ovoj utakmici. Velšaninu je to bio već deseti pogodak ove sezone.

Između dva pogotka domaćina dogodio se i crveni karton Younesa Kaboula u 66. minuti, zbog udaranja ili pokušaja udaranja Tiotea.

>> Noć Kalinića: Zabio dva gola za pobjedu pa dobio direktan crveni!

''Vrlo sam razočaran zbog tog crvenog kartona. Više me razočarao Younes nego sudac koji ga je isključio. Younes bi trebao znati da na ovoj razini treba ostati discipliniran cijelu utakmicu. Ostali smo s desetoricom na travnjaku i mogli smo na kraju i izgubiti utakmicu samo zbog toga'', veli Redknapp, čija je momčad skočila na četvrto mjesto na ljestvici. Istu poziciju zauzimala je i na kraju prošle sezone.

Modrića je Goal.com ocijenio s odličnih 7.5, uz komentar:

''Još jedna dobra predstava hrvatskog veznjaka. Rijetko je pogriješio u dodavanju, te je fizički izdržao sve izazove Newcastleovih igrača u sredini terena.''

Za igrača utakmice je Goal.com ipak proglasio Aarona Lennona, kojeg je također ocijenio sa 7.5.