Konačno dobio priliku

Rebić zablistao u Kupu: Pogledajte njegov prvi gol za Fiorentinu

Ante Rebić dobio je priliku zaigrati za Fiorentinu od prve minute u utakmici osmine finala Talijanskog kupa protiv Chieva, a na ukazano povjerenje trenera Vincenza Montelle odgovorio je na najbolji mogući način...

Naime, hrvatski reprezentativac je u drugoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena zabio prvi gol za 'Viole'! Dogodilo se to nakon prekida u kojem je prvo Borja Valero pogodio gredu, a na odbijenu loptu najbolje je reagirao Rebić, koji je udarcem glavom sa šest-sedam metara pogodio za 2:0.

Inače, prije njega je za vodstvo Fiorentine 1:0 zabio Joaquin u 30. minuti.

Hrvatski napadač je teren napustio u 64. minuti kada ga je zamijenio Ryder. Nekoliko trenutaka ranije Rebić je dobio nezgodan udarac pa je moguće da ga je trener promijenio zbog neke lakše ozljede.

Fiorentina je do kraja utakmice sačuvala prednost. (Agencija VLM)