Naslov bio na pladnju, ali...

Real šokiran bez Modrića: Ronaldo čudesnim golom spasio 'kraljeve' od poraza!

Real Madrid i Valencia odigrali su 2:2 na Santiago Bernabeuu u 36. kolu Primere...

Ludu nedjelju u Primeri zaključili su Real Madrid i Valencia odličnom utakmicom koja je završena remijem 2-2 čime je Real propustio priliku potpuno se približiti Atleticu na vrhu ljestvice.

Simeone sve iznenadio nakon šokantnog poraza Atletica

Atletico prizemljen u Valenciji, Real i Barca vraćeni u utrku

Nakon kiksa Atletica kod Levantea, Real Madrid je tražio pobjedu protiv Valencije, međutim ove nedjelje oba kluba iz oblasti Valenciane bila su kobna za Madriđane. Atletico je poražen kod Levantea 2-0, a Real je odigrao tek 2-2 protiv Valencije.

Real Madrid je odlično otvorio utakmicu i u početnim minutama imao veliku priliku za dolazak u vodstvo, no Cristiano Ronaldo nije nadmudrio fantastičnog Diega Alvesa i bila je to najava teške večeri za Madriđane. Valencia se postavila hrabro, nije se potpuno zatvorila i to joj se isplatilo u završnici prvog poluvremena.

U 44. minuti gosti su poveli nakon kornera koji je odlično izveo Dani Parejo, a Mathieu iz blizine glavom pogodio mrežu Diega Lopeza.

U drugom dijelu Real je odmah krenuo po poravnanje i do njega je stigao u 59. minuti zahvaljujući u posljednje vrijeme realizatorski vrlo raspoloženom Sergiju Ramosu. Branič Madriđana našao se na pravom mjestu i upućenu loptu od strane Cristiana Ronalda proslijedio u mrežu.

Real Madrid vs Valencia 2-2 ~ All Goals... by atillasallaVEVO

Međutim već šest minuta kasnije novi šok na Santiago Bernabeuu. Ovaj put je u ulozi asistenta bio Sofiane Feghouli, a Dani Parejo ponovno je donio prednost Valenciji.

Valencia ipak nije izdržala i u 92. minuti je primila pogodak. Nakon šokantnog uzvrata polufinala Europa lige protiv Seville, Valencia je još jednom pokleknula u samoj završnici, a ovaj put pogodak je postigao Cristiano Ronaldo i to fantastično petom nakon ubačaja Angela Di Marije.

Madriđanima je nedostajao Luka Modrić i bilo je očito kako je njegovo neigranje priličan hendikep za momčad Carla Ancelottija.

Nakon ovog dvoboja Real Madrid zaostaje za gradskim rivalom Atleticom pet bodova uz utakmicu manje dok Barcelona zaostaje za Atleticom tri boda.

U ranije odigranom susretu Sevilla i Villarreal su remizirali bez pogodaka, a Ivan Rakitić odradio je svih 90 minuta. Ovim bodom Sevilla je osigurala najmanje šestu poziciju na kraju prvenstva. (TS)