Mourinho je zadovoljan

Real novoj žrtvi dao šest komada, nazabijale se zvijezde

Nogometaši madridskog Reala odigrali su još jedan susret u Kini u sklopu predsezonske turneje i porazili Tianjin Tedu s visokih 6-0...

Kineska momčad koja je u subotu odmjerila snage sa sastavom Josea Mourinha lani je osvojila 2. mjesto u nacionalnom prvenstvu, a s klupe ih vodi Nizozemac Arie Haan. U ovom susretu dobro su se držali do posljednjih 20 minuta, a onda su u razmaku od svega 8 minuta primili tri pogotka i na kraju upisali težak poraz.

Strijelci za Real bili su Kaka iz jedanaesterca u 8. minuti, zatim Di Maria u 13., Higuain u 63., Cristiano Ronaldo u 70., te dva puta Benzema u 75. i 78. minuti utakmice.

Dodajmo da su za ovaj kineski klub nekada nastupala i dvojica hrvatskih nogometaša, bivši Hajdukovac Jurica Vučko, te vrlo cijenjeni u Kini Darko Matić, a njihov dres je jednu sezonu (2009) nosio i nekadašnji kapetan Rome i talijanski reprezentativac Damiano Tommasi.