Kakvi projektili...

Real impresivan uoči Bayerna: Pogledajte dvije Ronaldove 'bombe'!

U sklopu 35. kola španjolske Primere nogometaši Real Madrida rutinski su s 4:0 slavili protiv Osasune, dvama fantastičnim pogocima Cristiana Ronalda.

Portugalski se reprezentativac u potpunosti oporavio od ozljede koljena koja ga je mučila posljednjih mjeseca dana, a to se moglo vidjeti i u njegovom nastupu protiv davljenika Osasune. Cristiano Ronaldo je zabijao za Real u 6. i 52. minuti utakmice, oba puta neobranjivim bombama izvan kaznenog prostora.

Oba je puta s 20-ak metara iskosa s lijeve strane naciljao suprotne rašlje Osasunina gola, a bili su mu to 29. i 30. pogodak u sezoni. Portugalac je travnjak napustio u 62. minuti, kako bi sačuvao snagu za uzvratnu utakmicu polufinala Lige prvaka protiv Bayerna, koja je na rasporedu idućeg tjedna. Isti je potez trener Carlo Ancelotti povukao i u slučaju Angela Di Marije i našeg Luke Modrića, koji su travnjak napustili 74., odnosno 67. minuti utakmice.

Treći je pogodak glavom, nakon ubacivanja Di Marije, postigao Sergio Ramos, dok je točku na i pobjedi Kraljevskog kluba stavio Daniel Carvajal, nakon druge asistencije Isca. Dvije je asistencije upisao i ranije spomenuti Di Maria.

U ranije odigranoj utakmici Getafe je na svom travnjaku s minimalnih 1:0 slavio protiv Malage, čime je poslao posljednjeplasirani Betis u niži rang natjecanja. Pogodak koji je presudio klubu iz Seville postigao je Adrian Colunga u 8. minuti.

U najranijoj subotnjoj utakmici 35. kola Rayo Vallecano je kao gost slavio protiv Granade s 3:0. Sva su tri pogotka postignuta u nastavku, a strijelci su redom bili Saul, Joaquin Larrivey i Sebastian Fernandez.

Primera, 35. kolo:

Real Madrid – Osasuna 4:0 (Cristiano Ronaldo 6, 48, Sergio Ramos 60, Carvajal 83)

Granada – Rayo Vallecano 0:3 (Saul 54, Larrivey 59, Fernandez 86)

Getafe – Malaga 1:0 (Adrian Colunga 8)