Barca uvjerljiva

Raspucani Messi hat-trickom uništio Atletico Madrid

Pobijedili su Barcelonini nogometaši nedoraslu momčad madridskog Atletica 5-0 u derbiju šestog kola Primere. Hat-trick je zabio Lionel Messi, te je od Ronalda preuzeo prvo mjesto na ljestvici strijelaca s osam golova.

Zabio je Messi u 26. i 78. minuti nakon fantastičnih soloporodora, dok je treći gol nakon razmijenjenoga duplog pasa s Davidom Villom postigao u prvoj minuti sudačke nadoknade drugog poluvremena.

Messi je nastavio puniti mrežu madridskoj momčadi, koja je njegova najdraža mušterija. U 11 dosadašnjih dvoboja protiv Atletica neumoljivi je Argentinac skupio čak 14 golova. Sevilli je zabio deset golova iz deset utakmica, a Osasuni i Real Madridu osam iz deset.

Barcelona 5-0 Atletico Madrid by goalsarena2011

Dok na gostovanjima ove sezone Guardiolini puleni ne mogu pobijediti (2-2 kod Real Sociedad i Valencije), na Nou Campu metu sve pred sobom. U drugom su kolu pobijedili Villarreal 5-0, u četvrtom Osasunu 8-0, a sada Atletico 5-0. Messi je dva gola zabio Villarrealu, a hat-trick ostvario u drugim dvama dvobojima.

Madridska je momčad, kao i njene zvijezde poput Salvija, Diega i Falcaa, totalno razočarala.