Pogledajte video

Rapsodija Rome: Argentinska zvijezda opet zabila, komentator 'podivljao'!

U posljednjoj utakmici 11. kola talijanskog nogometnog prvenstva Roma je na Olimpicu savladala Palermo 4-1 i skočila na šesto mjesto na ljestvici...

Po dva gola su "giallorossi" zabili u svakom poluvremenu. Među strijelce su se za rimski sastav upisali Francesco Totti, Pablo Osvaldo, Erik Lamela i Mattia Destro. Ovaj potonji je nakon postignutog gola u 79. minuti zaslužio crveni karton, samo šest minuta nakon što je ušao u igru umjesto Tottija.

Prvi je žuti karton Destro zaslužio zbog prekršaja u 77. minuti, a drugi je karton dobio nakon postignutog gola zbog skidanja dresa prilikom proslave. U trenucima s igračem manje Palermo je uspio ublažiti poraz golom Josipa Iličića. Za poraženi sastav hrvatski napadač Igor Budan nije ulazio u igru.

Legendarnom kapetanu Rome Tottiju je postignuti gol bio 219. ukupno u Seriji A (četvrti ove sezone) i deveti protiv Palerma, a zabio ga je glavom iz neposredne blizine. Najbolji Romin ovosezonski strijelac u Seriji A je 20-godišnji Argentinac Lamela sa sedam golova.

U priloženom videu pogledajte kako je pobjedu Rome doživio komentator Carlo Zampa. (TS)