Dobre igre Hrvata

Puljić srušio vodeći Standard, Pranjić zabio u remiju PAO-a

Hrvatski nogometni reprezentativac Danijel Pranjić postigao je pogodak za svoj Panathinaikos, koji je u 26. kolu grčkog prvenstva kao domaćin odigrao 1-1 s Ergotelisom…

Pranjić je u 19. minuti postigao vodeći pogodak za svoju momčad. Bio mu je to četvrti ligaški gol ove sezone u dresu Panathinaikosa. Odigrao je cijelu utakmicu, a u 56. minuti je dobio žuti karton.

Mladen Petrić zaigrao je od 66. minute za Panathinaikos, koji nije uspio doći do tri boda, jer je Badibanga u 47. minuti postavio konačnih 1-1.

Na ljestvici Panathinaikos drži četvrto mjesto s 47 bodova. Uvjerljivo je vodeći Olympiacos sa 74 boda.

Puljić srušio Standard

Hrvatski stoper Ante Puljić bio je strijelac pobjedničkog pogotka kojim je njegov Gent kao gost svladao vodeći sastav belgijskog nogometnog prvenstva Standard iz Liegea sa 3-2 (2-1).

Bivši igrač Zadra i Lokomotive, 26-godišnji Puljić je pogodio za konačnih 2-3 u 89. minuti.

Ovom pobjedom Gent je stigao na 38 bodova, te se nalazi na sedmom mjestu. Vodeći Standard ima 63 boda, sedam više od drugog Club Bruggea, a 12 od trećeg Anderlechta. (TS/Hina)