Ispali iz Kupa

PSV puca po šavovima: Dinamo ima šansu ostvariti san!

Nogometaši PSV-a, suparnici zagrebačkog Dinama u skupini B Europa lige, iznenađujuće su ispali u 3. kolu Nizozemskog kupa…

Klub iz Eindhovena je pred vlastitim navijačima poražen od Rode s 3-1. Strijelci za goste iz Kerkradea su bili Mark-Jan Fledderus u 18., te Guus Hupperts u 37. i 67. minuti. Poraz PSV-a je u 87. minuti samo ublažio Joshua Brenet.

Podsjetimo, Dinamo i PSV su u prošli tjedan u Maksimiru odigrali neodlučeno 0-0, a dvoboj u Eindhovenu je na rasporedu u idući četvrtak. Dinamo ima šansu protiv ovakvog PSV-a. Pobijede li "modri" u Eindhovenu, san o europskom proljeću mogao bi se pretvoriti u javu. (TS)