Uvjerljivo najbolji

PSG pobijedio Bastiju, Ibrahimović zabio 21 gol u 21 utakmici!

U prvom ogledu 24. kola francuskog Le Championnata nogometaši PSG-a su pred svojim navijačima pobijedili Bastiju 3-1. Bila je to peta pobjeda PSG-a u svim natjecanjima, te jedanaesta u posljednjih dvanaest ogleda...

Svi su pogoci postignuti u drugom dijelu kada je PSG naplatio bolju igru i dominaciju. Treba reći da je trener Carlo Ancelotti dobro obavljao zamjene jer je u nastavku u igru uveo Ibrahimovića i Lavezzija, a obojica su do kraja ogleda postigli pogotke za 2-0, odnosno, 3-1.

PSG 3-1 Bastia footyroom.com by footyroom

Ibrahimović je u igru ušao u 66. minuti i samo pet minuta kasnije je postigao pogodak udarcem s bijele točke. Bio je to njegov 21 pogodak u isto toliko nastupa u Le Championnatu.

Uvjerljivo je najbolji ligaški strijelac, a PSG je vodeća momčad lige sa šest bodova više od Lyona, koji će tijekom vikenda odigrati svoj ogled u ovom kolu. (TS)