Menez opet zabio

PSG i bez Ibre prejak za Marseille, Lyon primio tri gola u 15 minuta!

Nogometaši PSG-a plasirali su se u četvrtfinale francuskog Liga kupa pobjedom protiv Marseillea u Parizu 2-0...

Iako je Carlo Ancelotti izveo momčad bez svog najboljeg igrača, Zlatana Ibrahimovića, to se na rezultatu nije osjetilo. PSG je dominantnom igrom i pogocima Thiaga Silve te Jeremyja Meneza slavio s 2-0 i izborio susret protiv boljeg iz ogleda Bastije i Auxerrea, koji je odgođen.

Silva je doveo domaćina u vodstvo u 29. minuti prvog dijela pogotkom s bijele točke, a konačnih 2-0 postavio je Menez u petoj minuti nastavka susreta.

Aktualni prvak Montpellier izborio je četvrtfinale pobjedivši s minimalnih 1-0 Bordeaux. Strijelac jedinog pogotka na utakmici u 61. minuti bio je Jonathan Tinhan. Recimo i da je domaćin ostao s igračem manje u 82. minuti nakon drugog žutog kartona Jeunechampa, ali nogometaši Bordeauxa to nisu znali iskoristiti.

U ranijem terminu, Lyon je poražen kod Nice 1:3. Dejan Lovren u igru je ušao u 81. minuti. (TS)