Ibra i ekipa razočarali

PSG doživio veliki šok: Prvi poraz i prva utakmica bez postignutog gola

Nogometaši Eviana priredili su veliko iznenađenje, te su u ogledu 16. kola francuskog Le Championnata kao domaćini pobijedili prvaka PSG s 2-0...

Bio je to prvi prvenstveni poraz PSG-a ove sezone (11 pobjeda i četiri remija), ali i prva utakmica u sezoni u kojoj Ibrahimović, Cavani i društvo nisu zabili pogodak.

Isto tako, prekinut je niz u Le Championnatu PSG-a od četiri pobjede, kao što je i Evian prekinuo svoj kratki niz od dva poraza. Inače, prije ta dva poraza Evian je u gostima otkinuo bod još jednom velikanu, Monacu, odigravši 1-1.

Utakmica je odlučena u posljednjoj fazi, pa je tako domaćin oba pogotka postigao u posljednjih petnaest minuta: strijelci su bili Clarck N'Sikulu u 75. i Pape Sougou u 87. minuti.

PSG je ostao na vrhu ljestvice, ali ima samo bod više od Lillea i dva od Monaca. (TS)