Posvetio gol preminulom treneru

Prvo odigrao pas leđima, a onda zabio pobjednički pogodak!

Nogometaši Getafea savladali su na domaćem travnjaku Mallorcu s minimalnih 1-0 u posljednjoj utakmici 6. kola španjolske Primere...

Tijek susreta u potpunosti je usmjerilo isključenje Mallorcinog braniča Xima Navarra već u 10. minuti. Otad je Mallorca bila prisiljena braniti se, dok je Getafe malo po malo stezao obruč oko gola.

Trenutak odluke zbio se u 49. minuti kada je Diego Castro nakon asistencije Abdela Barrade poslao loptu u donji desni kut Mallorcinog vratara Dudua Aouatea. Diego Castro je pogodak posvetio u srpnju preminulom Manolu Preciadu, svojem bivšem treneru u Sportingu iz Gijona.

Gol de Diego Castro by rrmisas

Iako je Mallorca imala prilika za osvajanje barem boda iz brzih kontranapada, na kraju su ipak morali potpisati kapitulaciju po prvi put ove sezone, dok je Getafe upisao drugu pobjedu i skočio s 19. na 11. mjesto prvenstvene ljestvice. (TS)