Umalo puni plijen

Prosinečki remizirao protiv Fenerbahčea, Dirk Kuyt spasio velikana

Nogometaši Kayserispora koje vodi hrvatski trener Robert Prosinečki ispustili su pobjedu protiv velikog Fenerbahçea u 14. kolu turskog prvenstva.

Dvoboj u Kayseriju je završio neodlučeno 1-1. Domaći su poveli u 83. minuti, a strijelac je bio 27-godišnji brazilski napadač Bobo koji je procvjetao od dolaska hrvatskog stručnjaka. Ovo mu je bio šesti pogodak u sedam utakmica pod "dirigentskom palicom" Prosinečkog.

Fener je do remija stigao u 89. minuti golom nizozemskog napadača Dirka Kuyta koji je tijekom ljeta došao iz Liverpoola.

Prosinečki je u sedam dvoboja na klupi Kayserispora ubilježio dvije pobjede, dva remija i tri poraza, a njegova momčad trenutno zauzima 14. mjesto na ljestvici.  (TS)