Messi ni na klupi

Barca razbila Elche i vratila se na vrh, hat-trick Sancheza!

Nogometaši Barcelone vratili su se na čelo Primerine ljestvice koje su samo na jedan dan prepustili Atletico Madridu...

Na Camp Nou Barcelona je slavila uvjerljivu 4-0 pobjedu protiv Elchea u sklopu 18. ligaškog kola, a apsolutni junak susreta bio je Alexis Sanchez s tri postignuta gola.

Prvi je zabio već u sedmoj minuti na dodavanje Jordija Albe, kod drugog mu je asistirao Pedro, a posebno je lijep bio njegov treći gol koji je postigao iz slobodnog udarca s više od 25 metara.

Jedan je gol za Barcelonu postigao i Pedro Rodriguez kojem je kod gola asistirao Cesc Fabregas. Početkom drugog poluvremena među strijelce se s bijele točke mogao upisati i Xavi, ali je njegov udarac bio neprecizan.

Barcelona 4-0 Elche Footyroom.com by footyroomcom

Za Barcelonu u ovom susretu nije zaigrao Lionel Messi, iako se oporavio od ozljede bedrenog mišića. Messi nije bio niti na klupi, dok je Neymar u igru ušao tek u 81. minuti. (TS)