Prvi golovi u sezoni

Pranjić u velikoj formi: Zabio dva gola za PAO!

Povratnik u hrvatsku nogometnu reprezentaciju, Danijel Pranjić, nosio je svoj Panathinaikos do gostujuće 4-0 pobjede protiv Kallonija u 14. kolu grčkog prvenstva...

Postigao je Pranjić dva gola, u 29. i 67. minuti, za 1-0, odnosno 3-0, a bili su mu to prvi golovi ove sezone.

Pranjić je odigrao svih 90 minuta, a njegovoj je momčadi put do sedme ovosezonske pobjede bio malo olakšan, budući je Kalloni od 83. minute igrao bez isključenog Marcela Alvesa.

Na ligaškoj ljestvici Panathinaikos drži četvrto mjesto sa čak 16 bodova zaostatka za liderom Olympiacosom. (TS)