A toliko vrijedi

Pogledajte što je to ovaj skupi nogometaš promašio!

Nogometaši Chelseaja poraženi su u derbiju 5. kola Premiershipa od Manchester Uniteda s 3:1...

Možda bi dvoboj na Old Traffordu izgledao drugačije ili otišao u nekom drugom smjeru da Fernando Torres nije u 83. minuti promašio potpuno prazan gol.

Iako je zabio barem utješan pogodak u velikom engleskom derbiju na početku drugog poluvremena dvoboja s Manchester Unitedom, drugi gol baš ga nije ‘išao’. Imao je stopostotnu šansu nakon što je izigrao domaćeg vratara De Geu i ostao pred praznim golom, igrač čije noge prema Transfermartk.de vrijede više od 42 milijuna eura nije uspio mirno poslati loptu u mrežu.Opravdano se uhvatio za glavu, a mnogi navijači Chelseaja ostali su u nevjerici nakon ovog očajnog poteza…

szólj hozzá: Fail Torres MU-CHE