Dobio puno kritika

Pogledajte što je sve promašio Ronaldo u 'el clasicu'!

Subotnji 'el clasico' na Santiago Bernabeuu ponudio je zanimljivu utakmicu u kojoj se nije previše iskazao ponajbolji nogometaš svijeta, Cristiano Ronaldo...

Poraz Real Madrida u najvećem španjolskom derbiju od Barcelone, najviše je bolan bio za veliku zvijezdu 'kraljevskog kluba' Cristiana Ronalda. Portugalac je naime ima dvije odlične šanse za pogodak, koje su, na kraju mogle donijeti barem bod domaćinima.

Ronaldo je prvo u 24. minuti kod 1:0 vodstva Reala promašio odlično dodavanje Benzeme, no nekoliko metara ispred gola Barcelone, uspio je poslati loptu daleko od okvira gola gostiju. Da je bio malo preciziniji, Real je mogao povesti 2:0 i utakmica bi na radost domaćih navijača mogla otići u sasvim drugačijem smjeru. No, subota očito nije bila njegov dan. Novi promašaj zabilježio je netom prije trećeg gola Barcelone, u 64. minuti kada mu je sjajno asistirao Xabi Alonso, no glavom je uspio promašiti stopostotnu priliku.

Neki mediji raspisali su se o tome kako je Ronaldo ovom lošom predstavom izgubio utrku s igračem s kojim vodi vječnu bitku oko titule najboljeg nogometaša svijeta, Lionelom Messijem. Tako je jedan argentinski internetski portal prilično oštro istknuo kako su Ronaldovi promašaji nedvojbeno utjecali na konačan ishod.

"Ronaldo je promašio dvije čiste šanse. Portugalac je ovime izgubio bitku s Messijem. Još jednom je posrnuo u velikom derbiju, kako se to može objasniti", piše Ole.

A jesu li doista Ronaldovi promašaji bili krucijalni u subotnjem okršaju, procijenite sami...