Nedostajalo mu koncentracije

Što je to sve Fabregas promašio u zamalo sramotnoj utakmici Barce

U prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa Cesc Fabregas mogao je svojoj momčadi donijeti uvjerljivije slavlje...

Veznjak Barcelone Cesc Fabregas nije se previše proslavio u srijedu navečer u prvoj utakmici šesnaestine finala Kupa kralja protiv trećeligaša Hospitaleta. Naime, bivši kapetan Arsenala je prvo u 62. minuti propustio odlično dodavanje Keite, ali je loptu umjesto u mrežu poslao u out.

Samo tri minute kasnije uslijedio je još gori promašaj. Nije iskoristio pravi poklon golmana Hospitaleta Jose Sanchez Moragon koji mu je doslovce poslao loptu među noge, no Fabregas je previše oklijevao i prilika za povećanje vodstva ostala je neiskorištena.

Inače, Barca je u ovom dvoboju slavila s minimalnih 1:0 golom Inieste u 42. minuti. I sam Fabregas je nakon minimalnog slavlja priznao kako su ih domaćini poprilično namučili.

"Svakako su nam otežali život sa svojim agresivnim pritiskom. Bila je ovo vrlo natjecateljska utakmica, ali naše su ambicije potpuno jasne. Želimo otići do kraja u svim natjecanjima. Da bismo to ostvarili, moramo prezentirati ono najbolje i u utakmicama u kojima uvjeti za igru nisu idealni", izjavio je Fabregas za službenu stranicu kluba. Uzvratni susret na Nou Campu igra se 21. prosinca.