Izašao na nosilima

Zabio pa se ozlijedio: Pogledajte sjajan pogodak Lovrena!

Nogometaši Sunderlanda i Southamptona odigrali su prvu utakmicu 22. kola engleske Premierlige u kojoj nije bilo pobjednika (2-2)...

Za preostala dva boda više može žaliti Southampton koji je vodio poslije pola sata igre 2-0. Taj drugi pogodak za goste je postigao hrvatski nogometaš Dejan Lovren. U 31. minuti je sjajno reagirao poslije ubačaja u domaći šesnaesterac. Povlačen od suparničkog igrača i u padu, s deset metara je loptu zahvatio volejem, te pronašao put do mreže Sunderlanda.

Bio je to za Lovrena drugi pogodak otkako je došao na Otok, no niti je on osigurao tri boda njegovoj momčadi, a i pao je u sjenu jer se Lovren ozlijedio pred kraj utakmice. Nije poznata težina ozljede, ali je Lovren nosilima iznesen s travnjaka što govori o ozbiljnosti situacije.

Inače, prvi je pogodak na ogledu postigao Jay Rodriguez koji je nakon malo tehniciranja opalio s vrha šesnaesterca i pogodio.

Odmah nakon Lovrenovog pogotka domaćinu je nadu vratio golom za 2-1 Fabio Borini, dok je Sunderland do boda došao u 71. minuti kada je strijelac bio Adam Johnson. (TS)