Malo je čudno, zar ne?

Pogledajte ovo ludo slavlje Guardiole i Riberyja: Pep se ne slaže s Mourinhom

Koliko je značila utakmica Superkupa Pepu Guardioli i Francku Riberyju najbolje svjedoči ova snimka.

Kada je Franck Ribery na početku drugih 45 minuta Superkupa sjajnim udarcem probio Petrca Čecha, zaletio se prema klupi Bayerna. Trčao je u zagrljaj Pepu Guardioli koji ga je primio za vrat, dok ga je Francuz gledao pomalo luđačkim pogledom.

Guardiola je na kraju odnio još jednu pobjedu nad Mourinho. I to na 11-erce nakon spasonosnog gola Martineza u 120. minuti za 2:2.

Jose Mourinho smatra kako je bolja momčad izgubila. Guardiola mu nije ostao dužan.

Dakako, Guardiola mu nije ostao dužan.

''To je Mourinhovo mišljenje i to je normalno. Slobodno može reći da je njegova momčad zaslužila bolje od onoga što je ostvarila. I ja imam svoje mišljenje, a ono je da smo igrali izvrsno i s loptom i bez nje. Igrali smo nevjerojatno dobar nogomet, imali smo mnoštvo prilika. Bolja je momčad pobijedila'', rekao je Guardiola nakon osvajanja prvog trofeja s Bayernom.

Tko je bio bolja momčad u Superkupu?

Ukupno glasova:

Bivši trener Barcelone je posebno bio oduševljen igrom kapetana Philippa Lahma.

''On je možda najinteligentniji igrač kojeg sam trenirao u karijeri. Nalazi se na nekoj drugoj razini.''

Za kraj Guardiola nije zaboravio spomenuti svoga prethodnika Juppa Heynckesa koji je prošle sezone osvojio trostruku krunu s Bavarcima.

''Heynckes je arhitekt i kreator ovog naslova i zato ga posvećujem njemu.''

Prati nas na Instagramu!
Izbornik otvoreno o kontroverznoj temi... ⚽

📸: Vlado Kos/CROPIX
Kalik je u 62. minuti utakmice protiv Šibenika efektnim udarcem, nakon lijepe asistencije Dominika Prpića, došao do svog ovosezonskog prvijenca. ⚽