Slavlje Fulhama

Pogledajte ove golčine: Demoliranje u okršaju londonskih rivala!

Posljednju utakmicu osmog kola obilježila su dva spektakularna pogotka.

Crystal Palace je izgubio od Fulhama s 1:4, premda je poveo u vrlo ranoj fazi utakmice.

Igrala se sedma minuta kada je Adrian Mariappa razgalio većinu navijača na Selhurst Parku i donio vodstvo Crystal Palaceu od 1:0.

Međutim, radost domaćina trajala je samo 12 minuta jer onda je Pajtim Kasami sjajno prsima primio jednu dugu loptu i onda opalio bez puno oklijevanja s 15-ak metara za fantastičan pogodak, koji će sasvim sigurno konkurirati za gol sezone u Premiershipu iako se do kraja treba odigrati još 30 kola.

Crystal Palace 1-1 Fulham (Amazing Goal Pajtim... by all-goals

Kasami je Albanac rođen u Makedoniji 1992. godine, ali odlučio je igrati za Švicarsku, za koju je debitirao protekli tjedan u trijumfu nad Slovenijom.

Kada činilo da će momčadi na odmor s neriješenim rezultatom, dosuđen je slobodan udarac za Fulham na 18 metara, u 45. minuti. Prvi pokušaj izvođača nije bio uspješan, ali lopta se odbila na nogu Stevea Sidwella koji fantastičnim volejem 'para mrežu' domaćeg vratara i preokreće rezultat.

Crystal Palace 1-2 Fulham (Amazing Goal Steve... by all-goals

U prvih 10 minuta nastavka Fulham je Crystal Palaceu ubio svaku nadu za osvajanjem makar jednog boda, jer Dimitar Berbatov je u 50. digao na dva razlike, a Phillippe Senderos pet minuta kasnije postavio konačnih 1:4.