Nevjerojatna tehnika

Pogledajte ova dva gola iz kornera: Kako je to samo izveo?

Paul Owens, nogometaš sjevernoirskog Colerainea, proslavio se jer je u istoj utakmici postigao dva pogotka izravno iz kornera…

U ogledu 26. kola prve lige Sjeverne Irske, Owens je u domaćoj pobjedi svog Colerainea 3-1 protiv Glenavona oba pogotka zabio lijevom nogom iz desnog kuta, obilato koristeći pomoć vjetra. Bila su to dva vrlo slična gola.

Oba puta je Owens uputio visoku loptu s puno rotacije pred suparnički gol. Vratar gostiju nije naučio lekciju nakon prvog gola, kada je lopta uz pomoć vjetra u 46. minuti ušla u gol, pa se isto dogodilo i 18 minuta kasnije.

''Zar je opet to učinio? Čini se da jest! Ovako nešto nisam nikada vidio u vrlo dugoj karijeri igranja i gledanja nogometa'', ushićeno je zborio komentator.

Umalo je Owens zabio i hat-trick iz kornera. No, treći put kada je pokušao istu stvar, gostujući vratar je ipak uspio odbiti loptu u novi korner.