Remi Fiorentine i Napolija

Pogledajte najluđi pogodak sezone: Pogodio sa svoje polovice!

Nogometaši Fiorentine i Napolija odigrali su neodlučeno 1-1 u prvoj nedjeljnoj utakmici 21. kola talijanske Serije A…

Fiorentina je time nakon dva uzastopna poraza došla do vrijednog boda dok je Napoli prekinuo seriju od tri pobjede. Napolitanci su se vratili na drugo mjesto, imaju isti broj bodova (43) kao i Lazio, ali vodeći Juventus, koji je u subotu svladao Udinese, sada im ponovno bježi pet bodova.

Toskance je u 33. minuti u vodstvo doveo Argentinac Facundo Roncaglia golom s vlastite polovice terena! Lobao je nespretno i nepotrebno istrčalog gostujućeg vratara Morgana De Sanctisa.

U 42. je minuti izjednačio Edinson Cavani, Urugvajac je pogodio glavom nakon nabacivanja Mareka Hamšika. Bio mu je to 17. pogodak ove sezone i jubilarni 100. u Seriji A.