Što reći na ovo?

Pogledajte komično simuliranje De Rossija kojem se svi smiju

Daniele De Rossi prije dva je dana 'oduševio' pokušajem iznude kazne za protivnika.

Roma je u utorak navečer izgubila svaku šansu da dođe kvalifikacija za Ligu prvaka. U Rimu su izgubili od Chieva golom u 90. minuti. Roma tako nije potvrdila veliku pobjedu tijekom prošlog vikenda, kada je u subotu slavila u Firenci 1-0.

U Rimu se u utorak nije proslavio Daniele De Rossi. U 43. minuti pokušao je prevariti suca u svađi s Darijom Dainellijem. De Rossi je u jednom trenutku pao kao pokošen i previjao se na podu, ali baš nitko nije nasjeo. Pa čak i ako mu je igrač Chieva i stao na nogu, što bi se moglo zaključiti, njegov teatralan pad može samo izazvati salve smijeha...