Opasnost za Hrvatsku

Pogledajte kako je utrpao četiri gola unutar 19 minuta!

U sklopu 7. kola engleske nogometne druge lige (Championship) Birmingham je na svom travnjaku ugostio Barnsley koji je upisao uvjerljivu 5-0 pobjedu...

Vijest sama po sebi i nije posebno zanimljiva, no ako kažemo da je strijelac četiri pogotka bio Velšanin Craig Davis, onda ista ipak malo dobiva na težini. Ujedno recimo i da je Davis četiri pogotka zabio unutar 19 minuta (od 54. do 73. minute)!

Podsjetimo, Wales je suparnik Hrvatske idućeg mjeseca u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo u Brazilu 2014. godine, a nakon ove utakmice, jedan od putnika za "Lijepu našu" mogao bi biti i Davis, koji je dosada upisao osam nastupa za reprezentaciju.

Original Video - More videos at TinyPic

Dvadesetšestogodišnji je Velšanin u uvodnih šest kola druge engleske lige postigao tri pogotka, a s ova četiri dolazi do brojke od sedam golova u isto toliko susreta.

Hrvatska će ugostiti Wales, koji nakon dvije utakmice i dalje nema boda na svom kontu i gol-razliku 1-8, 16. listopada. (TS)