Sjajna partija Hrvata

Pogledajte kako je Ronaldo proslavio promašaj Rakitića s 'bijele točke'

Ivan Rakitić postigao je za svoju Sevillu dva pogotka protiv Reala te je promašio jedanaesterac…

Real je u sjajnoj utakmici na Santiago Bernabeuu pobijedio Sevillu 7:3. Iako je Gareth Bale odigrao najbolju utakmicu otkad je stigao u Madrid, svijetla pozornice uzeo mu Cristiano Ronaldo koji je zabio hat-trick.

„Osjećam se odlično. Nakon što nisam prošao pripreme za mene najvažnije uhvatiti ritam kako bi mogao davati najbolje od sebe. Ovo je bila odlična noć, sretan sam što sam odigrao 90 minuti. To je važno za moju formu“, rekao je Bale za kojeg je riječi hvale imao i trener 'kraljevskog kluba' Carlo Ancelotti.

„Svi su imali priliku vidjeti pravo Garetha. Odigrao je odlično, pokazao fantastične vještine“, rekao je Ancelotti.

Odličnu utakmicu odigrao je Ivan Rakitić koji je zabio dva gola, a imao je priliku i za treći, ali je u 74. minuti promašio jedanaesterac.

Taj promašaj razveselio je i Cristiana Ronalda čiju reakciju možete pogledati u priloženom videu. (Agencija VLM)