Real bolji od Santosa

Pogledajte kako je Khedira zabio gol nosom: Nije mu bilo do slavlja

Nogometaši Real Madrida pred 29.000 ljudi u Las Vegasu pobijedili su meksičkog prvaka, Santos Lagunu, 2-1 u srazu World Football Challengea, ekshibicijskoga turnirskog ljetnog natjecanja u Sjevernoj Americi...

Xabi Alonso doveo je Madriđane u vodstvo u 14. minuti golom s oko 25 metara, Cristian Suarez izjednačio je 11 minuta kasnije da bi Sami Khedira španjolskim prvacima donio pobjedu postigavši gol u 72. minuti.

Postigao ga je zapravo golman meksičke momčadi Oswaldo Sanchez koji je loptu nakon Benzemina udarca odbio u Khedirino lice, od kojeg se opet odbila u gol.

Bila je to, nakon 5-1 pobjede kod LA Galaxyja prije tri dana, druga Realova utakmica na World Football Challengeu. Čekaju još Mourinhov sastav dvoboji s Milanom osmog i Celticom 11. kolovoza. (TS)