Ne prima kritike

Pogledajte kako je Drogba ušutkao suigrača nakon dobivenog crvenog kartona

Didier Drogba izgubio je živce na nedjeljnoj utakmici protiv Queens Park Rangersa...

Nogometaš Chelseaja, Didier Drogba nikako se nije mogao pomiriti s lošim tijekom nedjeljne utakmice devetog kola Premiershipa protiv Queens Park Rangersa na Loftus Road stadionu.

Naime, protiv autsajdera iz Londona i novog člana elitnog razreda engleskog nogometa, Chelsea je gubio 1:0, što je na kraju bio i konačan rezultat, a Drogbu je prvo iživiciralo rano vodstvo domaćina koji su u desetoj minuti poveli 1:0 iz penala, a potom je u 33. minuti crveni karton dobio Jose Bosingwa. Ista je sudbina dočekala i napadača Obale Bjelokosti koji je samo osam minuta kasnije također morao napustiti travnjak.

Drogba je oštro startao na Adelu Taarabtu zbog čega mu je sudac pokazao put u svlačionicu. Chelsea je u tim trenucima ostao sa samo devetoricom igrača. Ljutitog Drogbu pokušao je prilikom odlaska s terena malo smiriti suigrač John Obi Mikel, no Drogba mu je pokazao da bi bolje da zašuti...