Izuzetno ga cijeni

Beckham zabio golčinu pa poklonio dres sportašu čiji je veliki fan

Na azijskoj turneji nogometni prvaci SAD-a, igrači Los Angeles Galaxyja, svladali su Filipine 6-1, a David Beckham je svoj dres poklonio boksaču Mannyju Pacquiau, kojeg izuzetno cijeni...

Bivši kapetan engleske nogometne reprezentacije David Beckham zabio je prvi pogodak za LA Galaxy u pobjedi nad reprezentacijom Filipina 6-1 u sklopu njihove azijske turneje. Prvo poluvrijeme je završilo 2-1, no u nastavku je Galaxy postigao još četiri pogotka.

Nakon što je zamijenjen sredinom nastavka Beckham je svoj dres poklonio boksačkom prvaku Filipincu Mannyju Pacquiau koji se nalazio na tribinama među 13 tisuća gledatelja.

''Veliki sam Mannyjev fan i zato je ovo bila jedinstvena prilika'', rekao je nakon dvoboja Beckham koji je pri izlasku doživio ovacije gledatelja u Manili.

''Kada sam na terenu uvijek želim odigrati cijelu utakmicu, a moram reći da sam ovdje zaista uživao'', izjavio je Englez za filipinsku televiziju.