Pogodak za pobjedu

Pogledajte kako je šokirao i posramio golmana u 94. minuti!

Braga je u subotu navečer na nevjerojatan način stigla do pobjede i prolaza u polufinale Liga kupa...

Nogometaš Brage, Hugo Viana donio je veliko veselje svojim suigračima i navijačima nakon što je postigao pogodak s nevjerojatnih 60 metara. U subotnjoj utakmici portugalskog Liga Kupa između Brage i Portimonensea, bivši igrač Newcastlea i Valencije iskoristio je sjajnu priliku u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

U 93. minuti pri rezultatu 0:0, Braga je na centru zaradila slobodan udarac, a Viana je sa svoje polovice travnjaka odlično snimio kako je protivnički golman van svoje linije i prekrasnim lobom na iznenađenje svih prisutnih, uspio poslati loptu u mrežu. Posebno je iznenađen bio golman, koji se pri letu lopte spotaknuo i pao te je zbilja bio u nemogućem položaju da spriječi senzacionalni pogodak.

"Vidio sam da mi se zbog pozicije vratara ukazala prilika, lopta je bila pored mene i sve je išlo vrlo spontano. Je li ovo moj najbolji pogodak u karijeri? Da vjerojatno, jer ipak ne pogađate baš svaki dan s 50 metara", komentirao je nakon pobjede presretni Viana, čiji je pogodak odveo Bragu u polufinale Liga kupa.