Kraljevi na četiri boda

Pogledajte kako je Palop spriječio Modrićev prvijenac, neviđen promašaj Ramosa

U madridskom Realu očito nešto ne štima. Kraljevski je klub kod Seville doživio i drugi prvenstveni poraz u novoj sezoni izgubivši na Sanchez Pizjuanu 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Piotr Trochowski na asistenciju našega Ivana Rakitića, koji je u 2. minuti izveo korner i pronašao suigrača u srcu kaznenog prostora, a on efektnim udarcem svladao Casillasa.

Real je dvaput bio vrlo blizu izjednačenja, i to u nastavku susreta kada je u igru (od poluvremena) ušao naš Luka Modrić. Upravo je hrvatski reprezentativac u 52. minuti uputio sjajan udarac s 20-ak metara, ali je domaći vratar Palop loptu krajnjim naporom skrenuo u vratnicu, a okvir gola pogodio je u 60. minuti i Sergio Ramos.

szólj hozzá: Sevilla vs Real Madrid 1:0 HIGHLIGHTS

Novim porazom Real je ostao na siromašna četiri boda u isto toliko kola, a vodeća Barcelona bježi već ogromnih osam bodova. Inače, usporedbe radi, Real je prošle sezone dva poraza imao u cijelom prvenstvu, a sad već nakon četiri kola... (Agencija VLM)