I još se htjeli tući

Je li ovo moguće: Gubili do 93. minute i - pobijedili!

Nevjerojatno je kako je Sydney United uspio izgubiti utakmicu u gostima kod Brisbanea.

U Australiji je sportska priča dana čudesan povratak i pobjeda Brisbanea protiv gostiju iz Sydneyja. Gubio je domaćin s 0:1 do 94. minute. Sudac je označio pet minuta nadoknade i to je Brisbane itekako iskoristio. U istoj su minuti postigli dva pogotka.

Nešto slično kao i povratak Man Uniteda protiv Bayerna u finalu Lige prvaka u Barceloni 1999. godine.

Prvo je iz slobodnog udarca zabio Mohamed Adnan, a za pobjedu i eksploziju na stadionu Birsbanea pogodio je glavom Besart Berisha. Gosti su bili u velikom šoku pa se Pascal Bosschaart vjerojatno obratio strijelcu pobjedničkog gola s nekim neprimjerenim riječima.

Berisha je nakon posljednjeg sučeva zvižduka odmah pozvao Bosschaarta da se obračunaju u tunelu, daleko od kamera i očiju javnosti. Ovaj je to prihvatio, ali su ih u općoj gužvi jedva uspjeli spriječiti igrači, redari i svi koji su se našli na licu mjesta.