Skinuo paučinu s vrata

Pogledajte Beckhamovu 'golčinu' i napad laktom na suparnika!

Engleski nogometaš David Beckham još je jednom, na sceni MLS lige, zabljesnuo i pogodio iz slobodnog udarca. Dogodilo se to na utakmici Montreala i Los Angeles Galaxyja (1-1)..

Već u 8. minuti se klub iz Los Angelesa našao u problemima, jer je tada za domaćina vodeći pogodak postigao Davy Arnaud. I takav je rezultat stajao sve do 61. minute kada je na dvadesetak metara od suparničkih vratiju loptu postavio Beckham i potom postigao gol iz slobodnog udarca za konačnih 1-1.

Bio je to drugi ovosezonski pogodak karizmatičnog Engleza za Galaxy kojem ne ide dobro ove sezone. Naime, trenutačno su tek sedma momčad od njih devet u Zapadnoj konferenciji. Imaju tri pobjede, dva remija i čak pet poraza.

Inače, nije na ovoj utakmici Beckham ostao samo upamćen po pozitivnom, odnosno, po pogotku. Nekoliko minuta prije toga je zaradio žuti karton zbog laktaškog napada na suparnika. (TS)

Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite DNEVNIK.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.