Rak ponovno briljirao

Početak iz snova: Slaven deklasirao i Cibaliju!

Odigrana je i jedna nedjeljna utakmica prvoga kola Prve HNL. Slaven Belupo je lakše od očekivanoga, na inače vrućem terenu u Vinkovcima, svladao domaću Cibaliju s visokih 3:0.

Mrežu domaćih načeo je Bubnjić u 14. minuti, a onda je s dva pogotka pitanje pobjednika riješio Rak. Prvo je zatresao mrežu u 64., a drugi je gol zabio u finišu utakmice, u 87. minuti.

''Znali smo da nas čeka teška utakmica, malo smo više zatvorili obranu jer smo računali na domaće polu kontre i kontre te je to danas dobro ispalo. Zadovoljan sam igrom i pobjedom, rezultat od 3:0 je možda malo previsok jer Cibalia je imala svoje šanse ali nije ih iskoristila. Na kraju smo zasluženo pobijedili i Cibaliji želim sretan nastavka sezone“, rekao je Ferenčina.

Slaven nastavlja s odličnim predstavama na početku sezone. Nakon što su u prvoj utakmici drugoga pretkola kod kuće razbili Portadown 6:0, prošetali su se i kroz Vinkovce te (privremeno) preuzeli vrh ljestvice domaćeg prvenstva. (Agencija VLM)