Nisu ništa skrivali

Pobjeda Maribora u generalnoj probi za Dinamo

Nogometaši Maribora, suparnici zagrebačkog Dinama u posljednjoj rundi kvalifikacija Lige prvaka, pobijedili su u 6. kolu slovenskog prvenstva Domžale s 2-1…

Trener aktualnih slovenskih prvaka Darko Milanič nije na generalnoj probi za Dinamo ništa skrivao. Na teren je u Ljudskom vrtu poslao najjaču momčad, s iznimkom suspendiranog Arghusa.

Maribor je poveo u 41. minuti pogotkom kapetana Tavaresa. Ivan Knezović je u 74. minuti izjednačio, da bi tri minute prije kraja Tavares svojim drugim golom donio domaćima pobjedu i samopouzdanje pred putovanje u Zagreb. Prva utakmica između Dinama i Maribora igra se u srijedu u Maksimiru, a uzvrat je tjedan kasnije u Sloveniji.

Maribor je protiv Domžala igrao u sljedećem sastavu: Handanović, Milec, Rajčević, Potokar, Mejač, Ibraimi (od 89. Dodlek), Mertelj, Cvijanović (od 90. Rep), Mezga (od 59. Črnic), Tavares, Berić. (TS)