Livaja umjesto Sneijdera

Petrić opet strijelac: Inter se provukao u generalci prije Hajduka!

Hrvatski nogometaš Mladen Petrić opet je bio strijelac za svoj novi klub, londonski Fulham. U prijateljskom je ogledu Fulham s 3-0 pobijedio Wycombe...

U 18. minuti je Petrić postigao prvi pogodak na utakmici čime je Fulham načeo inače engleskog četveroligaša. Pet minuta prije kraja pobjedu je engleskom prvoligašu potvrdio Ruiz, a još je strijelac u 88. minuti bio Sidwell.

Spomenimo da je u subotu pripremni ogled imao milanski Inter. Odigrao je Inter, budući suparnik Hajduka u 3. pretkolu Europa lige, neodlučeno 1-1 sa škotskim prvakom Celticom, a za Inter je izjednačio Palacio u 88. minuti.

U momčadi Intera zaigrao je i bivši hajdukovac Marko Livaja koji je ušao u igru u 76. minuti umjesto Sneijdera.

Inter je igrao u sastavu:

Handanovič, Zanetti, Chivu, Ranocchia, Silvestre (51' Mudingayi), Guarin, Cambiasso, Jonathan (46' Nagatomo), Sneijder (76' Livaja), Coutinho (51' Palacio), Milito.

Juventus je pogocima Matrija i Krasića, dva nogometaša koja su već danima na izlatnim vratima kluba, pobijedio berlinsku Herthu 2-0. (TS)