breaking news !: Grbin oštro po Ustavnom sudu: "Pričao sam s Milanovićem, imamo plan C. Popišali su se na sve nas"

Perišić zabio za Brugge u domaćoj pobjedi

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić postigao je vodeći pogodak za svoj Club Brugge u domaćoj pobjedi nad Lokerenom 2-1 u dvoboju 27. kola belgijskog prvenstva...

Perišić se u strijelce upisao u 27. minuti. Bio je to njegov 13. pogodak ove sezone, te na ljestvici strijelaca u Jupiler ligi zauzima 3. mjesto. Nakon gola Perišića, na 2-0 je povisio Akpala u 52. minuti, a gol za goste za konačnih 2-1 postigao je Finnbogason u 81. minuti.

Perišić je za domaću momčad odigrao cijelu utakmicu, dok je u Lokerenu Ivan Leko igrao do 69. minute.

Adnan Čustović, bosansko-hercegovački 32-godišnji napadač Germinal Beerschota, zabio je u 34. minuti vodeći pogodak za svoju momčad u domaćoj pobjedi protiv Kortrijka 3-1. U domaćoj momčadi je naš Tomislav Mikulić ušao u igru u 84. minuti.