Razbili Španjolce

Perišić strijelac za Borussiju Dortmund: Zidan zabio hat-trick!

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić postigao je jedan pogodak u prijateljskoj uatkmici u kojoj je dormundska Borussia u Encheu pobijedila istoimenog španjolskog drugoligaša s 5-1...

Pred nešto manje od 2.500 gledatelja, Perišić je poentirao za vodstvo aktualnog njemačkog prvaka 2-0 u 22. minuti. Najbolji u Borussiji bio je egipatski napadač Mohamed Zidan koji je upisao tri pogotka i jednu asistenciju.

Za Borussiju je zabio i Kringe, dok je jedini pogodak za Elche, vodeću momčad u španjolskoj drugoj ligi, također ''potpisao'' Borussijin igrač, Subotić, koji je pri vodstvu gostiju 4-0 u 59. minuti zabio autogol.

Bila je to druga i posljednja pripremna utakmica dortmundskog kluba tijekom trening-kampa u Španjolskoj.

Prijateljska utakmica:
Elche – Borussia Dortmund 1-5 (Subotić 59 – ag / Zidan 11, 33, 59, Perišić 22, Kringe 85)